Faaliyetler

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Vakfı 14. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Vakfı 14. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurul sonunda Ali Eroğlu tek aday olarak Vakıf Başkanı seçilmiştir.

Yönetim kurulu üyeleri ise; Safa Gür , Turan Nalbantoğlu, Erhan Bilge, Haluk Aşkaroğlu, Erdoğan Şahin, Mustafa Uludağ’dan oluşmuştur. 

Allah utandırmasın.


      TVHB Vakfı ‘nın İstanbul İstişare Toplantısı

TVHB Vakfı’nın ilk istişare toplantısı 23Temmuz 2017  Pazar günü İstanbul’da yapıldı.Toplantıya Vakıf Başkanı Ali Eroğlu ile Yönetim Kurulu üyesi Erdoğan Şahin ve İstanbul’daki vakıf üyeleri iştirak ettiler.

Vakıf Başkanı’nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda, vakfın mevcut durumu, çalışmaları ve ileriye dönük düşünülen projelerle hakkında bilgi verildi. Son derece yapıcı konuşmaların yapıldığı toplantı katılanların memnuniyetine mazhar olmuştur.

Vakfın üstlenmiş olduğu misyonu  değerli bulan,  toplantıya katılarak çalışmalarımıza destek veren meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca mükemmel ev sahipliği için tüm dostlara şükranlarımızı sunuyoruz.

ALİ EROĞLU

Vakıf Başkanı


Aşure Günü

 

Vakfımızın Genel Sekreteri Safa GÜR’ün değerli eşi tarafından yapılan aşure vakıf üyeleri ile misafirlere ikram edildi.
Hanımefendiye teşekkür ediyoruz. Ellerine  sağlık. Allah (c.c ) razı olsun.

Kültürümüzde son derece önemli yeri olan Aşure Hz.Nuh’tan (a.s.) bugüne; Dostluğun, paylaşmanın, dayanışmanın, ikramın ve de özellikle sevginin simgesi olmuştur.

Her yıl Muharrem Ayı’nın 10 cu günü aşure günü olarak kutlanır. Aşure de içe atılan fındık, üzüm ve diğer yiyecekler değil, içe atılan sevgilerdir.

Türk-İslam Alemi’nin Aşure Günü kutlu olsun, her gün aşure kadar tatlı olsun, vahşet, zulüm son bulsun.

                Türk Veteriner Hekimleri Birliği Vakfı

                        Yönetim Kurulu